Kategorie: Wszystkie | Foto | Kazakhstan | MovieFilm | Sasza | Video | gadzety | newsy
RSS
środa, 22 listopada 2006
Inne wcielenie Sachy - Bruno na plaży :)
piątek, 17 listopada 2006
Wywiad Barona Cohena w Rolling Stone
Tym razem to nie wywiad z Boratem tylko z Sacha Baron'em Cohen'em. Można go przeczytać tutaj

czwartek, 16 listopada 2006
Borat u Howarda Sterna
Borat tańczy i śpiewa z Regisem
Zobaczcie jak z Boratem daje sobie radę Regis z programu Live with Regis and Kelly.

środa, 15 listopada 2006
Borat z Martha Stewart u Jaya Leno - łóżko...
Borat w programie Jaya Leno - naughty naughty!!
wtorek, 14 listopada 2006
Sachamania w Rolling Stone
W tym tygodniu w Magazynie Rolling Stone rozpoczęła się Sachamania. Przez najbliższe 4 dni na swojej stronie internetowej Rolling Stone będzie prezentował najciekawsze klipy z udziałem Barona Cohena. W najblizszym drukowanym numerze ukarze się również obszerny wywiad z Boratem.

Pierwsza porcja klipów to: The five funniest Ali G clips, ever
piątek, 10 listopada 2006
Borat zakazany w Rosji
Rosyjscy widzowie nie zobaczą w kinach filmu "Borat". Federalna Agencja Kultury i Kinematografii zakazała dystrybutorowi jego wyświetlania.

Premiera "Borata" była zapowiedziana w Rosji na 30 listopada. Jednak jak twierdzi jego dystrybutor, firma Gemini Film, na pokazanie filmu w kinach nie zgodziła się Federalna Agencja Kultury i Kinematografii. Agencja tłumaczyła zakaz faktem, że zawiera on treści obraźliwe, zarówno pod względem etycznym, jak i religijnym. - Nie zakazaliśmy filmu - broni się pracownik Agencji. - Zaleciliśmy jedynie, by nie był rozpowszechniany, gdyż może zawierać materiał mogący urazić narody i religie - twierdzi. Przypomina, że setki gruzińskich imigrantów zostało wydalonych z Moskwy, co wywołało zamieszki, a film mógłby pogłębić jedynie niepokoje. Dodaje jednak, że wcześniej zakazywane były tylko filmy pornograficzne.

W Rosji różnie ocenia się zakaz. Jedni są zdania, że jest on efektem nacisków ze strony Kazachstanu - sąsiada i sojusznika Rosji. Erżan Aszikbajew, członek Ministerstwa Spraw Zagranicznych, dał głośno do zrozumienia, że dystrybutorzy okażą się odpowiedzialni i nie pokażą filmu. Inni uważają, że to po prostu znakomity sposób, by zwrócić uwagę opinii publicznej na "Borata". - Chodzi o wzbudzenie zainteresowania społecznego - powiedział "Rzeczpospolitej" Igor Stiepanow. Na poparcie swojej tezy podaje przykład "Kodu da Vinci".

Gemini nie chce komentować tej decyzji. "Borat" zarobił w weekend otwarcia ponad 26 milionów dolarów w samej Ameryce, a poza nią - 18,6 miliona w 17 krajach. Przewiduje się jednak, że obraz trafi w Rosji na kasety wideo i płyty DVD.

źródło: onet.pl
Boratowe Ringtony
Pod tym adresem można znaleźć kilka Boratowych, darmowych dzwonków do telefonów:

Borat Ringtones

czwartek, 09 listopada 2006
Odwiedź Kazakhstan !!!
 
1 , 2